Jõulumaa


Vaata Jõulumaa klippi siit.

 

Jõulumaa võtab vastu külalisi 2019 aasta detsembris kuupäevadel 1.-21.

1.-17.12 pakume dekoreeritud ruumide kasutusvõimalust ja programmi vastavalt kokkuleppel klientidega.

10.-18.12 toimub spetsiaalne programm lasteaedadele, koolidele ja ettevõtetele (õhtustel aegedel on võimalikud erikokkulepped). Programmi pikkus umbes 2 tundi ning sisaldab tegevusi:

Jõuluetendus – vaadata saab vahvat ja omanäolist lugu jõuluajast;

Jõuluvana Juliuse külastus Jõulukojas;

Sepikoda –  sepp Raul tutvustab sepatööd ning taob õnnenaela;

Meisterdamise Koda – koos päkapikkudega meisterdame jõulumeene;

Indiaani Püstkoda – seal asub metsamoori kodu;

Lemmikloomade Koda – tutvume loomadega.

Korraldajal on õigus programmis teha muudatusi.

Lume olemasolul rajame ka väikse lumelinna, kelgumäe, uisuplatsi (miinuskraadide olemasolul) ning kui lapsed võtavad kaasa oma kelgu või uisud, on müttamist siin küllaga. Lisaks on võimalik keha kinnitada Päkapikkude Söögimajas.

Programm on sobilik lastele vanuses alates kolmandast eluaastat kuni umbes viienda klassini. Alla kolme aastasetele lastele sobilik koos saatjaga. Lisaks pakub programm vahvat tegevust ja kaasalöömisrõõmu täiskasvanutele.

Vanamõisa Jõulumaale tuleksuks soovitame tellida bussi ja kuna võtame korraga vastu maksimum kaheksa gruppi/rühma/klassi, siis on soodsam tellida buss mitme grupi peale. Kuidas täpsemalt Saue valda Vanamõisa Jõulumaale jõuda,  vaata siit.

Kasuta soodsat võimalust ja tule oma rühma või klassiga Jõulumaale rongiga! Saue linna jaamast on jalutuskäigu pikkus Jõulumaale 1,2 km. Rongiga tulekuks on sobilik rongiaeg  programmile, mis algab 11.30 -13.30. Täpsemalt vaata siit.