Jõulumaa

Vaata Jõulumaa klippi siit.

13.-16.12 ja 18.-20.12.2017 on Jõulumaa avatud gruppidele – lasteaedadele, koolidele ja ettevõtetele. Programmi pikkus umbes 2 tundi ning sisaldab tegevusi:

· Jõuluvana Juljuse külastus Jõulukojas,

· Jõuluetendus – vahva ja omanäoline lugu jõuluajast (etendavad Kehra Nukk või Rändteater Vaba Vanker)

· Sepikoda – tutvumine sepatööga,

· Meisterdamise Püstkoda – koos päkapikkudega saab meisterdada jõuluteemalise meene,

· Jõulurong,

· Munasjutujaam,

· Tutvumine koduloomadega Jõulutallis – tallis elevad suur lehm Helmiine, Kihnu maatõugu jäär Sakslane, pullid Banda ja Pambu, hobused: Kustav, Kuningas, Sheik ja Ruudolf. Endiselt on meil jänkud, lambad, kitsed. Loomulikult on ka linnud: haned, Jaapani joooksupardid, kuked, kanad, aafrika kiiver kanad ja metspart Pardu

Korraldajal on õigus programmis teha muudatusi.

Lume olemasolul rajame ka lumelinna, kelgumäe, uisuplatsi ja suusarajad ning kui lapsed võtavad kaasa oma kelgu, suusad või uisud, on müttamist siin küllaga. Lisaks on võimalik keha kinnitada Päkapikkude Söögimajas.

Programm on sobilik lastele vanuses alates kolmandast eluaastat kuni umbes viienda klassini. Alla kolme aastasetele lastele sobilik koos saatjaga. Lisaks pakub programm vahvat tegevust ja kaasalöömisrõõmu täiskasvanutele.

Vanamõisa Jõulumaale tuleksuks soovitame tellida bussi ja kuna võtame korraga vastu maksimum kaheksa gruppi/rühma/klassi, siis on soodsam tellida buss mitme grupi peale. Kuidas täpsemalt Saue valda Vanamõisa Jõulumaale jõuda,  vaata siit.

Kasuta soodsat võimalust ja tule oma rühma või klassiga Jõulumaale rongiga! Saue linna jaamast on jalutuskäigu pikkus Jõulumaale 1,2 km. Rongiga tulekuks on sobilik rongiaeg  programmile, mis algab 11.30 -13.30. Täpsemalt vaata siit.